sobota, 27 lipca 2013

Gwiazdka..z nieba

hmm....

Tak dawno nic nie "stworzyłam" tutaj:-) nie mam także pewności, czy ktoś tutaj jeszcze zagląda "od czasu do czasu", ale z racji faktu, iż sprawiało mi pisanie wiele przyjemności, postaram się kontynuować dalej. 
Ostatnio mój wpis był 02 września....To był czas wielu przemian. W pracy było co raz gorzej, zresztą nigdy nie było tam lepiej. I tak mijało mi prawie 10 lat poświęcania się dla sprawy nie wartej oddania za nią zdrowia, a niestety tak się stało. Ale .... było, minęło.....
Zdarzył się cud...Pierwszy.
Zaproponowano mi pracę w moim mieście, z lepszymi perspektywami, z przemiłą kadrą... Wahałam się przez krótką chwilę, bo wiadomo, jak w życiu jest, jak w Posce jest. Każdy tylko dookoła - "ważne, że masz pracę, plinuj, jej"..."wiesz jak ciężko jest znaleźć cokolwiek"...I tak mijały lata i nie robiłam nic  w tym kierunku, aby ją zmienić, bo wiadomo, człowiek się obawia zmian, nowości, nowych wyzwań, etc. Dlatego propozycja pracy spadła na mnie jak "gwiazdka z nieba". I do dzisiaj jestem, pracuję i jestem bardzo zadowolona. Spełniam się, nie stresuję, mam siłę i chęci do zdobywania wiedzy i doświadczenia. I nie zawsze zmiany w życiu muszą być na gorsze, pomimo tego, iż nie wiemy co nas czeka. Mnie spotkało szczęście i za to dziękuję losowi...
A niebawem opiszę Wam cud...Drugi....Ważniejszy, wspanialszy...:-)

3 komentarze:

 1. Coś mnie natchnęło w tą duszną upalną noc aby posiedzieć w necie i oto miła niespodzianka - nowy wpis. Z niecierpliwością czekam na ten następny. Praca, kiedyś dla mnie najważniejsza przeniosła się na drugi plan. Naprawdę nie warto się nią stresować bo tylko się na tym traci. Powinna być dla nas przyjemnością i rozszerzeniem naszych zainteresowań, przynosić radość (niestety nigdy takiej nie miałem:) ). Pozdrawiam z przepracowanej stolnicy (tj. stolicy).
  Artur

  OdpowiedzUsuń
 2. a zaglada, zaglada i z niecierpliwoscia zawsze czeka na kolejny wpis :) widze, ze nawet na nowo, nie bedac zalogowanym mozna wpisywac komentarze :) fajnie :) co do zmian, niektore jak widac zajmuja nam troche czasu ale nic nie dzieje sie bez przyczyny i widocznie tak mialo byc ;) co do Drugiego Cudu brak slow.. :))) juz sie nie moge doczekac! :)))
  Ty wiesz kto :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę pomyślności i serdecznie pozdrawiam. :)

  Richelieu / forum onkologiczne

  OdpowiedzUsuń